JetBrains ürünleri öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz 1 yıllık verdiğini biliyor muydunuz ?

Öğrenciye beleş

on

sevgili okurlar, bu gün günlerden pazar yarın güzel bir grafik sınavım var bakalım iyi geçecek diye umuyorum ama sanmıyorum neyse konuya girelim ;

geçen boş boş oturuyordum baktım erdal hoca yazdı bana ” sonunda lisansım aktif oldu ”  alla alla bende düşünüyorum ne lisansı konuya daha hakim değilim sonra dedi ki PhpStorm ee tabi bünye alışmış x programını full indir kurumu yap crack yap ee sonra güncelleme gelsin crack bekle.

valla crack kullanmak kötü bir fikir adamlar yıllarını, emeklerini ve gözlerini heba edip bir program yazıyor kalk bunu cracki kullan ( kullanmak istemiyoruz )

ee niye satın almıyorsun ? çünkü 1 yıllık lisans parası tam tamına $ 159.00 hmm peki türkiyede ne kadar para  ?  159 ABD Doları = 558 Türk Lirası valla oturup ağlamak gerek yarim milyar para uvvv. varya bu para ile neler yapılır neler ( bir şey yapılmıyor )

 

şimdi JetBrains  oturmuş düşünmüş dünyanın her yerinde bu öğrenci milletine bir indirimler bir hoşluklar yapılıyor biz ne yapabiliriz demişler ve konsey karar almış tamamdır bize başvuran her öğrenci ve öğretmene ücretsiz 1 yıllık lisans verelim demişler sonra masallara konu olacak düzeyde güzellikler ortaya çıkmış.

ücretsiz lisansı almak için https://www.jetbrains.com/shop/eform/students  şu adrese gidiyorsunuz efendim kendinize uygun bölümü seçiyorsunuz ; eğer ki bir ‘ @edu.tr ‘ uzantılı mail adresiniz var ise ilk bölim yok benim mailim yok bize mail vermediler diyorsanız üçüncü bölümü seçip öğrenci kartın ön yüzünü çekip gönderiyorsunuz onlarda size en içten dilekleri ile ücretsiz 1 yıllık lisans hakkı tanıyor ve sonra beyaz at geliyor binip gidiyoruz.

 

 

“DİKKAT ! BU YAZIDA AŞIRI DERECEDE İMLA YAZIM HATALARI BULUNMAKTADIR LÜTFEN ANLAYIN! “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir